Eczane Çantaları; özellikle medikal alanda satış yapan eczanelerin reklam yüzleri olarak değerlendirilmektedir. Önemini giderek arttıran reklam sektörü içerisinde önemli bir yer edinen çanta kullanımları için siz de Mag Çanta’nın geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz.

Eczane Çantaları için yapılan üretimler genellikle değişkenlik göstermektedir. Eczaneler, satış hacimlerine göre ve özellikle satışa çıkan ilaçların boyutlarına göre çanta ölçülerini belirlemek durumunda kalmaktadır.

Çanta ölçülerinin değişmesi, çanta üzerinde yapılacak olan reklam baskısının detayları gibi faktörler, çanta siparişlerinde fiyatı belirleyen asıl parametreler olarak ön plana çıkmaktadır. Siz de projelerinizde ve çalışmalarınızda tercih edeceğiniz çantanın teknik özellikleri hakkında bilgi almak için Mag Çantanın iletişim adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

Toptan Eczane Çantaları

Medikal alanda hizmet vermeye devam eden eczaneler, satış yaptıkları ürünlerin sağlık mamülü ve ilaç olmasından kaynaklı olarak her çeşitte poşet kullanamamaktadır. Sağlık açısından gerekli olan hammaddelerin kullanıldığı bez torba ve poşetlerin kullanılması gereken eczane çantaları için alternatif ürünlere sahip olmak mümkündür.

Ham bez çanta alımları için hem perakende hem de toptan şekilde çantaya sahip olmanız mümkün olmaktadır. Eczane çantaları için de tercihlerinize göre farklı hammaddelerin kullanıldığı alternatif ürünlerden sahip olmanız mümkündür.

Mag Çanta özellikle toptan çanta siparişlerinizde hem üretim alanında, hem tasarım alanında hem de ulaştırma alanında sağladığı hizmetler ile sektörde fark yaratan markalar arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Siz de toptan çanta siparişleriniz için ve ürünler hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Eczane Bez Çanta

Eczaneler için çanta ve poşet kullanımlarında önemli bir kriter olarak bilinen sağlık faktörü, göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir parametredir. Bu sebeple konvansiyonel üretim araçları ile üretilmiş olan çantalar ve naylon poşetlerin kullanılmaması, bu sektör için özellikle tavsiye edilmektedir.

Mag Çanta ürün kategorileri altında yer alan bez çantalar, tela çantalar, nonwoven çantalar arasından tercih yapılabilmektedir. Siz de eczane dahilinde kullanacağınız poşetin tercihinde zorlanıyorsanız, Mag Çantanın tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Hem çantanın yapılacağı hammaddeyi belirlerken hem de piyasaya sunacağınız reklam tasarımlarına karar verirken, uzman kadromuzdan destek talep edebilirsiniz.

Baskılı çanta ve baskılı poşet kategorisinden de tercih edebileceğiniz ürünler için reklamlarınızı en uygun şartlarda, mobil bir şekilde herkesin sahip olabileceği kadar geniş bir alanda sergilemeniz mümkün olacaktır.

Eczane Çantası Fiyatları

Çanta fiyatları, yapılan ithalat hacmine, ürünlerin yurt dışından geldiği fiyatlara bağlı olarak sürekli güncellenmektedir. Fakat Mag Çanta bu aşamada da geniş ürün yelpazesi ve üretici firma olmanın getirdiği imkanlar ile avantajlı fiyatlar sunmaktadır.

Bir çantanın veya torbanın fiyatını belirleyen en önemli detaylar;

  • Çantanın yapımında kullanılacak olan hammadde,
  • Çantanın yapımı için belirlenen ölçü,
  • Üretim sürecinde kullanılacak olan kumaş veya ürünün sarfiyatı,
  • Çantanın baskılı ya da baskısız olması,
  • Baskılı olan çantalarda tasarım çalışmasının hazır olması veya firmadan talep edilmesi

gibi çeşitli maddelerle açıklanabilmektedir.

Güncellenen fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için siz de belirlediğiniz şartlarda vereceğiniz sipariş için fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Mag Çantanın kampanyalarından ve avantajlı fiyatlarından siz de faydalanmak için Ankara’daki merkezimizi ziyaret edebilir ya da iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sağlık sektörü dahilinde yapılan satışlar için oluşan sektör dahilinde, eczanelerin ticaret hacmi oldukça geniş bir alan kaplamaktadır. Eczacılar genel olarak muhit ve konum gibi sebeplerle ticari hacimlerini büyütmeyi tercih etmektedir.

Fakat son yıllarda gözlemlendiği üzere; tekil kullanıcı ve müşteriler genel olarak zorunlu tıbbi ecza ürünlerinin yanı sıra, takviye ve destek ürünleri de satın almaktadır. Bu kategoride her eczanede farklı bir ürün kataloğuna sahip olunduğu için eczaneler arasında da reklam çalışmaları artarak devam etmektedir.

Medikal ürünler pazarlaması sürecinde dünya genelinde en çok tercih edilen reklam alanları ise mobil, taşınabilir küçük alanlar olarak ön plana çıkmaktadır. Eczaneler için bu kriterlere uygun olarak üretilen taşıma çantaları hem firma hem de ürün markaları açısından verimli ticari sonuçlar vermektedir.

Toptan promosyon çanta alımları kapsamında vereceğiniz her siparişte, Mag Çantanın uzman ekibinden teknik destek talep etmeniz mümkün olmaktadır. Fiziki kriterleri belirlemeniz durumunda tam olarak talep ettiğiniz çantanın seri üretimine sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda tasarlama aşaması dahil olmak üzere her detayında bize güvenebileceğiniz siparişlerinizi de iletmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.