Kumaş Çanta Üreticileri

Kumaş çanta üreticileri; doğaya faydalı ürünler kullanma konusunda insanlar olarak bilinçsiz bir hareket sergilemiş olsak da bu konu hakkında çalışmalar son derece olumlu bir şekilde ilerlemektedir. Özellikle alışveriş merkezi ve marketler de naylon poşet yerine kumaş çanta verilmesi gibi teşviklerden yararlanılmaktadır. Daha yaşanılır bir dünya amacı ile üretilen bu çantalar, son zamanlarda bilinçli insanlar tarafından tercih ediliyor.

Kumaş çanta üreticileri; bu çanta çeşidini günümüzde oldukça sık görmekteyiz. Nedeni ise plastik poşetlerin kullanıldığı çoğu yerde kullanıma müsaittir. Özellikle giyim ve gıda alışverişlerinde kullanılan bu çanta modeli, yaşanılacak bir dünya için başarılı bir çalışmadır. Bu açıdan bakıldığı zaman bez çantaların en önemli faydası doğa dostu olması diyebiliriz. Bir başka faydası, bez torbaların poşetlere göre daha dayanıklı ve alışveriş sırasında bize sorun çıkartmayacak, rahat kullanıma sahip olmasını da söyleyebiliriz.

Ankara Kumaş Çanta Üreticileri

Bu torbalar çevre ve kullanıcılar için önemli bir avantaj olmasının yanı sıra, üreticiler ve markalar açısından da önemli role sahip bir üründür. Şöyle açıklamak gerekirse, logoların ve markaların yer aldığı kumaş torbalar, sokakta, alışveriş merkezinde ve günümüzde birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Buda bir bakımdan reklam ihtiyacını karşılamaktadır.

Gün geçtikçe bu bez çantalara talep artmaktadır. Bu şekilde bilinçli insanların sayısının artmış olduğunu görmek mutlu edici bir durum. Yaşanılabilir bir dünya için kumaş çanta üreticileri modadan ilham alarak modellerinin ilgi çekişi olmasını sağlamaktadırlar. Bu şekilde kullanıcı sayısının artması hedeflenmektedir. Farklı konseptlere bağlı olarak gidilecek organizasyon ve davetler için tercih edilen bu çantalar, her zaman hoş bir uyum sağlamaktadır. Kıyafetlere hareket kazandıran bu renkli ve kaliteli bez çantalar oldukça dayanıklıdır.

Türkiye Kumaş Çanta Üreticileri

Türkiye’de sayısı gün geçtikçe artan kumaş çanta üreticileri, dünyanın yaşanılır bir gezegen olması için çabaladıklarını görmekteyiz. Tüketimin yoğun olduğu bu dünyada, çevrenin olumsuz etkileneceği birçok olumsuz etken mevcuttur. Bu sebepten küresel ısınma ve dünyadaki su azalımı sorunları karşımıza çıkıyor. Tüm bunların başlıca sebeplerinden biri olan petrol türevli plastik poşetler, yanlış imha edilmelerinden ve toplumda çok sık kullanımından dolayı önüne geçilemiyor olması en büyük etkenlerden biridir. Bu durumu önleyebilmek için üretilen bu bez çantalar, geri dönüşüme tamamen uygun ve sağlıklı olmasından dolayı önem taşımaktadır.

Kumaş çantaların ham maddesi olan pamuk, doğada kolaylıkla dönüştürebilir ve anti bakteriyel olduğu için tercih ediliyor. Tek seferde ömrü bitmeyen bez çantalar, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre aylarca hatta yıllarca kullanılabiliyor. İnsan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde su bazlı boyalar veya geleneksel kök boyalar ile renklendiriyor. Renklendirilen çantalar estetiksel güzellik kazandırıyor.

Kumaş Çanta Çeşitleri

Fazla ağır olmayan ve kolay kullanım şekline sahip bu çantalar, kadınların tercih ettiği çanta modeli seçenekleri arasında yer almaktadır. Farklı kıyafetler giyilerek tercih edilebilen bu çantalar kombine dahil edilebilir. Renk seçenekleri ile insanların dikkatini çekiyor. Ayrıca çok uygun fiyatlara sahip olunabilecek bu çantaların birden fazla modeli mevcuttur. Çanta modellerinden bazıları şu şekildedir;

  • NONWOVEN (TELA) Çantalar
  • IMPERTEX Çantalar
  • PAMUKLU (HAM BEZ) Torbalar
  • PP DOKUMA Çantalar

Kullanıcılar tarafından renk ve boyutları istek üzerine değiştirilebilen bu çantalar, marka ismi ya da logo basılarak seri üretime geçilebilir. Reklam hedefi olan firmalar için maliyeti düşük bir yöntem olarak kullanılabilir.

Kumaş Çanta Fiyatları

Tercih edilen çantanın ham maddesi değişiklik gösterebilir. Bu sebepten dolayı ham maddenin maliyetine göre fiyat değişikliği yapılır. Farklı çeşit türleri kullanıldıkça kumaşın toplam tüketimi hesaba katılarak fiyatlar hesaplanır. Çanta fiyatını etkileyen birden fazla etken vardır. Örneğin, baskı boyutu, kullanılan renk, dikiş kalitesi gibi önemli olan etkenler fiyatı değiştirir. Bez çanta fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

Toptan Kumaş Çanta

Firmamız bünyesinde üretilen çanta modelleri, toptan veya adetli alımlarda fiyat değişikliği görülebilir. Kişiye ya da firmaya özel toplu üretimler zaman almaktadır. Projelerinizde veya iş yerlerinizde kullanmak için, ulaşmak istediğiniz çanta modelleri var ise Mag Çanta üretim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Toptan çanta talepleriniz için Mag Çanta iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizle ilgili detay ve sorularınızı danışman ekibimize yönlendirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.