Meltblown Filtreli Maske Fiyatları

Meltblown filtreli maske fiyatları maskenin üretiminde kullanılan meltblown kumaşının yapısına ve bu kumaşla birlikte kullanılan diğer malzemelerin özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Güvenilir, standartlara uygun meltblown filtreli maske için Mag Çanta avantajlı tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Meltblown filtreli maske fiyatları Corona Virüs pandemisiyle birlikte diğer maske kumaşları ve ekipmanları gibi bir anda çok yükselmiştir. Türkiye’de de dünyada da çok fazla firma tarafından üretilmeyen bu kumaş türü pandemi dolayısıyla bir anda önem arz etmeye başlamış ve bu ürüne olan talepler patlamıştır.

Daha çok maske, eldiven gibi sağlık alanlarında meltblown kumaşın tercih edilmesinin en önemli sebebi bu kumaş türünün filtreleme özelliğinin yüksek olmasıdır. Filtreleme kapasitesi yüksek olduğundan dolayı medikal ve sağlık sektöründe önem arz etmektedir.

Meltblown Kumaşı Nedir? Meltblown Filtreli Maske Fiyatları

Meltblown kumaşı, hammaddesi polipropilen, poliüretan ve polibütilen olan sentetik bir kumaş türüdür. Farklı kullanım alanlarına göre bu üç hammaddeden üretilen meltblown kumaş, filtreleme ve yüksek ısılara dayanabilme özellikleri sebebiyle birçok sektörde kullanılmaktadır.

Meltblown Filtreli maskeler çok tercih edilmeye başladığından maskelerin ücretleri de piyasada oldukça değişkenlik göstermektedir. Hatta meltblown kumaşından üretilmeyen maskeler de piyasada meltblown kumaşından üretilmiş maskeler olarak satılmaktadır. Bu yüzden maske alırken merdiven altı üretim ürünlerden uzak durulmalı, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) standartlarına uygun üretim yapan yerlerden tedarik edilmelidir.

Meltblown Filtreli Maske Özellikleri

  • Diğer maske türlerine oranla koruyucu özelliği oldukça fazladır
  • Mikroorganizmaların, bakteri ve virüslerin engellenmesinde oldukça başarılıdır
  • Maskenin iç ve dış kısmı nonwovenden iç kısmı polipropilen malzemeden üretilmiştir
  • Esnemelere ve germelere dayanıklıdır
  • Üç katmanlı yapıya sahiptir
  • Özel tasarımıyla yüze tam oturur
  • Rahat nefes alıp vermeye olanak sağlar

Meltblown Maske Fiyat Bilgisi ve Sipariş İçin Bizi Arayın

Mag Çanta olarak, meltblown filtreli maske üretimi için gerekli olan tüm teknolojik altyapımızı ve üretim imkanlarımızı kurmuş; yetkili mercilerden tüm sertifikasyon işlemlerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ürettiğimiz meltblown filtreli maskeler laboratuvar ortamında test edilip onaylanmıştır.

İsteğe göre firmanızın logosunu ve ya farklı desenlerde baskılı maskeler de üretebilmekteyiz.

Güvenle kullanabileceğiniz hem kendinizi hem sevdiklerinizi hem de toplumun genelini COVID – 19 tehdidinden uzak tutabileceğiniz maskeler için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.