Siyah Bez Çanta

Siyah Bez Çanta

Siyah bez çanta hem farklı hem de natürel bir görüntü yakalamak isteyenlerin tercih edebileceği, şık bir seçim. Genelde ham bez kumaş renginde, yani bej renkte üretilen bez çantalar arasında minimal bir çizgiye sahip. Diğer bez çantalar gibi bu çantaların imalatı da tamamen doğal süreçler izlenerek yapılır.

Siyah bez çanta ya da kırmızı, mavi, yeşil bez çanta… Mag Çanta’da istediğiniz renkte ve istediğiniz ebatta bez çantaları bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek adet bilgisi vermek. Sonrasını, 10 yıla yakın tecrübemizle, biz hallediyoruz.

Neden Siyah Bez Çanta?

Bez çantalar hemen her koşulda kullanabileceğiniz işlevsel ürünlerdir. Alışverişe giderken, kısa ya da uzun seyahatlerde, yatılı ya da günlük misafirliğe giderken, işe giderken, okula giderken… Liste uzatılabilir. Bu kadar çok kullanım alanı olunca ister istemez kirlenecektir tabi. Elbette her bez çanta kolayca temizlenebilir fakat siyah bez çanta kullanarak çantanızın kirli bir görünüme sahip olmamasını da sağlayabilirsiniz.

Bu sadece işin işlevsel boyutu, bir de siyah renginin ne anlamlara geldiğine bakalım ve vermek istediğiniz mesaja uygun olup olmadığını görelim.

Siyah renk;

  • Yalnızlık, gizem ve denge hislerini uyandırır.
  • Marjinal olmayı göze almayı, özgüveni ve gücü simgeler.
  • Dış dünyanın olumsuz etkilerine karşı koruma sağladığına inanılır.
  • Negatif enerjiyi emerek etkisiz hale getirir.

Siyah Bez Çantalara Baskı Yapılabilir Mi?

Baskı teknolojilerinin çoğunda siyah renk zorluklar çıkarabilir. Sadece ham bez kumaş için değil t-shirt ya da sweatshirt gibi ürünler için de bu böyledir. Siyah üzerine renkli bir baskı yapılacaksa bunun için öncelikle baskının kalıbına uygun beyaz bir fon atılması, daha sonra kumaşın üstünün bazı kimyasallarla kaplanması ve en son aşamada baskının yapılması gerekir. Her zaman da olumlu sonuçlar alınmayabilir. Bu yüzden, hem siyah renginin güçlü etkilerini azaltmamak hem de minimal beyaz kullanımıyla denge oluşturmak için, genelde siyah bez çanta baskılı yapılmak istendiğinde beyaz ve çizgisel tasarımlar tercih edilir.

Mag Çanta’da Renk Renk Bez Çantalar!

Promosyon ürünlerle işletmenizin tanıtımını yapmak, bir reklam kampanyası kurgulamak ya da kendi tasarımlarınızı yaparak para kazanmak için Mag Çanta’da, bez çanta siyah ya da istediğiniz herhangi bir renkte ve ebatta!

Doğada karbon ayak izi bırakmayan, geri dönüşüm yoluyla elde edilmiş ve yıllarca kullanılabilen dayanıklı bez çantalar, nonwoven çantalar, imperteks çantalar ve dokunmuş polipropilen çantalar için bizimle iletişime geçin. Siz de Dünya’mızın daha temiz ve yaşanabilir olmasına katkıda bulunun.

Ham Bez Çanta Fiyatları

Menü