Tek Kullanımlık Seccade

Tek kullanımlık seccade sayesinde hijyen koşullarına uygun bir şekilde ibadet etmek kolaylaşıyor. Özellikle koronavirüs salgınının ortaya çıkmasıyla birlikte, kamusal alanlarda nasıl ibadet edileceğine yönelik tartışmalar yaşanıyor. Camilere sınırlı sayıda kişinin, maskeli bir şekilde alınması gibi tedbirler alınıyor.

Tek kullanımlık seccade diğer tedbirlerle birlikte dillendirilen, oldukça pratik bir diğer önlem olarak görülüyor. Anti-bakteriyel özelliklere sahip olması ve tamamen steril bir ortamda üretilmesi gibi faktörler hesaba katıldığında, önümüzdeki süreçte bu kullan at seccade ürünlerinin çok daha sık kullanılacağı anlaşılıyor.

Tek Kullanımlık Seccade Üreticileri

Tek kullanımlık seccade de diğer pek çok tek kullanımlık ürünler gibi COVID-19 pandemisiyle birlikte hayatımıza girdi. Aslında daha öncesinde de işyerlerinde ya da dış mekanlarda namaz kılmak durumunda olan kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir üründü. Tek kullanımlık maskeler ve eldivenler gibi kullan at seccade de corona virüsü sebebiyle daha çok bilinir hale geldi ve virüsten korunma yolları arasında gösterilmeye başlandı.

Yakın zamanda Ayasofya Camii’nde kılınan Cuma namazı sırasında da cemaate bu kullan at seccade ürünlerinden verildi. Mag Çanta olarak, üretmiş olduğumuz tek kullanımlık seccadelerin bu tarihi günde ibadet eden vatandaşlarımız tarafından tercih edilmiş olmasından gurur duyuyoruz.

Tek kullanımlık seccadeler iş yerinde, hastanede, otellerde, havaalanı, otogarlar ya da ortak mescide sahip olan tüm ortamlarda hijyenik bir şekilde ibadet etmenize yardımcı olacak.

Tek Kullanımlık Seccadenin Avantajları Nelerdir?

  • Tek kullanımlık seccadeler, üretim aşamasında el değmeden hazırlanır. İleri teknoloji otomasyon sistemleriyle imal edilir ve ambalajlanırlar. Seccadenizi açan ve ona dokunan ilk kişi siz olursunuz.
  • Korona gibi salgın hastalıkların taşınmasını ve sevdiklerinizi olumsuz etkilemesini engellersiniz. Belirti göstermeyen kişilerin de virüs taşıyıcısı olabildikleri hesaba katılırsa, kullan at seccade kullanmak virüs bulaş riskini oldukça düşürmektedir.
  • Cuma namazı gibi toplu halde gerçekleştirilen ibadetler için de kolaylık sağlar. Camiye giderken tek kullanımlık seccadenizi yanınızda götürebilir, sonrasında çöpe atarak güvenli bir şekilde evinize ya da işinize dönebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Seccade Toptan

Mag Çanta olarak benimsediğimiz “doğada iz bırakmama” prensibine uygun olarak, tek kullanımlık seccadeleri de tamamen doğa dostu malzemelerden üretiyoruz. Sizlerin sağlığını düşündüğümüz için hepsini el değmeden tek tek ambalajlayarak teslim ediyoruz.

Siz de hem ibadetinizi yerine getirmek hem de koronavirüse karşı tedbirli olmak istiyorsanız tek kullanımlık seccadelerimizi tercih edebilirsiniz. Virüse karşı hangi tedbirlerin alınması gerektiğini merak ediyorsanız Corona Virüsü Nasıl Bulaşır yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın!

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.