Toptan çanta çeşitli kişiselleştirme işlemleri de uygulanarak tanıtım için kullanıldığında marka bilinirliğini artırmanın en etkili yollarından biridir. Herhangi bir logo ve/veya metnin bir promosyon çanta üzerinde baskı olarak yer alması tanıtım metotlarında önde gelen seçeneklerdendir.

Modern tasarımı ve üstün kaliteli malzemeden üretilmiş yapısıyla markanızın uzun yıllar elden ele dolaşmasını sağlayacak çantalar Mag Çanta’da. Mag Çanta, promosyon amaçlı toptan çanta tedariğinde tercih sebebi olmayı da bu farkındalığa borçludur.

Kaliteli bir reklamın içeriği kadar nerede yer alacağı ve görüneceği/duyulacağı da önemlidir. Bu çerçevede herhangi bir fuar ya da etkinlikte tanıtımlar promosyon çanta gibi bir materyal ile de yapılmak istenebilir. Bu durumda marka bilinirliğini potansiyel müşterilerine taşımak isteyenler reklam için seçilen metotların kalıcılığını önemserler. Bilinirliği artırma metodu olarak da bir çantayı reklam panosu gibi kullanmak isteyen firma, kişi ya da kurum bu kalıcılığı ancak kaliteli bir ürün ile sağlayabilir.

Ham Bez Çanta

Toptan Çanta

Toptan Çanta İle Promosyonun Avantajları

Hâlihazırdaki müşteri portföyünü korumak isteyen bir firmanın promosyon çantaları mevcut müşterilerine sunması hacmin devamlılığını sağlamakta önemli bir ayrıntıdır. Bunun dışında potansiyel müşterilere ulaşmanın en etkili yollarından biri ise kullanışlı bir ürünün uzun yıllar boyunca elden ele dolaşabilmesini sağlamaktır. Özellikle günlük hayatta çok işe yarayan bir ürünle bunun sağlanması harika bir potansiyel müşteri-marka iletişimi imkânı sunar.

Fuarlar ya da Benzer Etkinliklerde Yer Almak

Kişi, kurum, organizasyon ya da şirket logosu reklam içeriğine göre kişiselleştirilerek çantalara yerleştirilir. Bu tanıtım ürününü insan popülasyonunun dönemlik olarak çok yoğun olduğu etkinliklerde promosyon olarak dağıtmak yine etkili bir pazarlama yöntemidir.

Festivaller

Festivaller alışverişin en sık yapıldığı etkinliklerden biridir. Alışveriş yapanların ürünleri taşımak için promosyon çantalarınızı kullanması da reklamın ilk ve en önemli kısmıdır. Bu sürecin devamlılığını ise Mag’ın çantaları ile sağlamak mümkün. Pazarlama metotları arasında ayrı bir yer tutan hediye, potansiyel müşterilerin de ilgisini büyük ölçüde çekecek bir reklam etkinliğidir.

Alışveriş Merkezleri

Alışverişi yapılan ürünleri taşımak için hazırlıksız gelenlere promosyon çantalarla kolaylık sağlamak da yine önemli bir tanıtım etkinliğidir. Üstün kalite baskısıyla kişinin, markanın ya da kurumun reklamının yer aldığı bu çantalar kullanışlı ve uzun ömürlü olduklarında bu uzun sürecek tanıtım etkinliğinde baş roldedir.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.