Toptan kumaş çanta, doğal bitki liflerinden elde edilen kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Doğaya ve insan sağlığına zarar vermemesinden dolayı birçok insan tarafından tercih edilmektedir. İlgili çantalar, çevreci yapıya sahip olan firmaların sıklıkla kullandığı çanta modelleridir.

Toptan kumaş çanta siparişleriyle, promosyon çantası olarak da bilinen çanta modellerine sahip olunmaktadır. Bu çantalar, firmalar için pazarlama aracı olarak kullanılabilmektedir. Bez çantaların iki geniş yüzüne de baskı yapılmasından dolayı birçok firma logo ve sloganlarını bastırarak pazarlama çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Bez Çanta

Doğal bitki lifleri kullanılarak elde edilen ipliklerin, kumaşa çevrilmesinden sonra bir araya getirilerek oluşturulan çanta modellerine denmektedir. En önemli özelliklerinin başında, doğada tamamen çözülebiliyor olması gelmektedir. Son yıllarda dünyanın çevre kirliliği problemlerinin önüne geçilebilmesi için birçok firma tarafından üretime başlanmaktadır. Çevreci bireylerin ve firmaların kullanımlarıyla dikkatleri üzerine çeken bez çantalar, son yıllarda toptan siparişler ile dünyanın birçok yerinde kullanılmaktadır.

Naylon poşet veya torbaların yanı sıra bez çantalar, tamamen doğal malzemelerin kullanılmasından dolayı insan sağlığına zarar vermemektedir. Dayanıklı yapısı ve rahat kullanımı sayesinde birçok alanda kullanılması mümkün olmaktadır. Son yıllarda tüm dünyada birçok sektörde yaşanan sadeleşme ve doğallık akımı kendini moda ve giyim sektöründe de göstermeye başlamıştır. Kumaş çanta modelleri de bu dönemde ön plana çıkmaya başlamıştır. Günlük kullanımlarda ve market alışverişlerinizde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Hafif, dayanıklı ve sade yapılarıyla birçok insan tarafından beğeniyle kullanılmaktadır. Çevreci bilincinin çoğalmasından dolayı birçok farklı model üretilmektedir. Bu modeller;

 • Nonwoven (Tela) Çantalar
 • PP Woven Çantalar
 • Koton (Ham Bez) Çantalar
 • İmperteks Çantalar

olarak bilinmektedir. İstekleriniz doğrultusunda boyutları ve baskı seçenekleri değiştirilebilmektedir. Farklı renkler ya da sade bez çanta renginde üretilmesi mümkündür. Mag Çanta olarak, istekleriniz doğrultusunda firmanızın pazarlama çalışmaları için promosyon çanta üretimleri, çevreci bireyler için farklı renk ve desenlerle oluşan modellerimizi sizlere sunmaktayız.

Kumaş Çanta Özellikleri

Kumaş çantaların ham maddesi pamuktur. Bu nedenden dolayı doğada kolaylıkla çözülebilmektedir. Doğal oluşumun bozulmaması için birçok bilinçli insanlar tarafından kullanılmaktadır. İnsan sağlığını hiçbir şekilde etkilememektedir. Naylon poşetlere göre kullanım süresi kullanılış şekline göre uzun yıllar gidebilmektedir. Dayanıklı ve geniş yapıları sayesinde birçok alanda kullanılması mümkündür. Kumaş çantaların özellikleri;

 • İnsan zağlığına herhangi bir zararı bulunmayan malzemelerden üretilir ve içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulundurmaz.
 • Estetik ve oldukça tarz bir görünüme sahiptir ve doğal görünümleriyle oldukça geniş yaş grupları tarafından kullanılmaktadır.
 • Üzerine farklı türlerde baskı yapılma imkânı sunduğu için iyi birer reklam ve promosyon ürünüdür.
 • Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılmaktadır.

Kumaş Çanta Boyutları

Son yıllarda talebin artmasıyla birçok üretici firma, toptan satışlara ağırlık verdiğini söylememiz mümkündür. Reklam ve promosyon ürünü olarak da kullanılmasından dolayı birçok marka ve firmalar tarafından ilgi duyulmaktadır. Birçok çanta modeli ve çanta boyutu piyasada bulunmaktadır. Mag çanta olarak standart çanta boyutları;

 • 25 cm X 35 cm
 • 30 cm X 35 cm
 • 30 cm X 40 cm
 • 35 cm X 40 cm

olarak üretilmektedir. Ancak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda boyutlar değiştirilebilmektedir. Siz de Mag Çanta’nın tasarlamış olduğu bez çantalar yardımıyla reklam çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Toplu siparişleriniz için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Toptan Kumaş Çanta Üreticileri

Dünyada birçok kumaş çanta üreticileri, yaşanılacak bir dünya olması için üretimlerine devam etmektedir. Dünya nüfusunun çoğalması ve tüketiminde artmasından dolayı, çevre kirliliğinin önüne geçilmesi gerektiğini birçok bilim insanı ve çevreci bireyler, çalışmalarını gerçekleştirerek anlatmaya çalışmaktadır. Tüm bunların başlıca sebeplerinden biri olan petrol türevli plastik poşetler, yanlış imha edilmelerinden ve toplumda çok sık kullanımından dolayı önüne geçilemiyor olması en büyük etkenlerden biridir.

Firmaların promosyon çanta olarak bez çantaları tercih etmeleri, çevre kirliliğinin önüne geçilmesi için önemli bir çalışma olmaktadır. Tek seferde ömrü bitmeyen bez çantalar, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre aylarca hatta yıllarca kullanılabiliyor. Bu şekilde naylon poşetler gibi kullanımı fazla olmamaktadır. Kolaylıkla çözülebilen bu çantalar, hiçbir şekilde doğaya zarar vermemektedir.

Mag Çanta, sektörün içerisinde yer alan çanta ve maske taleplerinin karşılanması için üretim çalışmalarına devam etmektedir. Marka ve firmaların reklam ihtiyaçlarını ön plana alan firmamız, baskılı ve kulplu şekilde tasarlanmış bez çanta modellerini sizlere sunmaktadır.

Yüksek sayıdaki alternatif modele ve özgün tasarım imknanına sahip olan üretici firmamız ile iş ortaklığı yapmanız halinde, kaliteli ürünlere avantajlı fiyatlardan sahip olma imkanına erişebilirsiniz.

Siz de Mag Çanta’nın tasarlamış olduğu çanta modellerine ve toptan siparişleriniz ile ilgili fiyat bilgilerine sahip olabilmek için iletişim numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Meltblown Filtreli Maske

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.