Yeni Nesil Maske Fiyatları

Yeni nesil maske fiyatları maskeler için belirlenen en üst satış fiyatlarıdır ve bu fiyatların oranı Ticaret Bakanlığı’nın düzenlediği tarifeler çerçevesinde belirlenmektedir.

Uluslararası üretim standartlarına uygun olarak üretilen kaliteli ve sertifikalı Mag Çanta yeni nesil maske fiyatları paketlerde bulunan maske adedine göre değişmektedir.

Yeni Nesil Maske Fiyatları Ne Kadar?

Yeni nesil Corona maskeleri, daha önce üretilen maskelerin yerini alan ve eski maske tiplerine oranla farklı bazı özelliklere sahip cerrahi maskelerdir. Yeni tip medikal maskelerin üretim amacı, eski tip medikal maskelerin aslında sadece belirli kısa bir süre takılma amacıyla üretilmelerinin getirdiği dezavantajlardır. Günümüzde Covid – 19 pandemisi sebebiyle günlük hayatın hemen her alanında uzun süreler maske takarak geçiyor.

Uzun zaman takılan eski tip ince ipli veya lastikli cerrahi maskeler takan kişiyi kısa sürede rahatsız eder. Özellikle maskenin kulak arkasını kavrayan bölümü ince ve gergin bir yapıda olduğu için kulak arkasındaki hassas bölge tahriş olur ve takan kişiye konforlu bir kullanım sunmaz. Kullanıcıya oldukça kaliteli bir maske deneyimi yaşatan Mag Çanta yeni tip cerrahi maskelerin fiyatı 50’lik kutular için 50 TL, 10’luk paketler için 10 TL’dir.

Toptan siparişler ve detaylı bilgi için Mag Çanta ile irtibata geçebilirsiniz.

Yeni Nesil Maske Üreticileri

Son dönemlerde medikal maske olarak da bilinen yeni cerrahi maskelerin üretimi yapmaya başlayan çok sayıda üretici ortaya çıktı. Fakat cerrahi maskeler, bir sağlık ekipmanı olduğundan ve insan hayatı açısından oldukça kritik bir görev üstlendiğinden dolayı her isteyen bu maskeleri üretip piyasaya dağıtamaz. Medikal ürün ve özelinde de medikal maske üretimi yapılabilmesi için bir şirketin, hem Sağlık Bakanlığı’ndan hem de Türk Standardları Enstitüsü (TSE) ‘nden gerekli izin ve sertifikasyonları alması gerekmektedir.

Biz Mag Çanta olarak medikal tekstil ürünlerinin üretimi için gerekli olan ISO 13485 ve QCS International sertifikalarını ve ayrıca tıbbi maske üretimi için gerekli olan TS EN 14683 standardına ve CE belgesine sahip bir firmayız.

Medikal maske üretim izni veya sertifikası olmayan merdiven altı olarak tabir edilen ve piyasaya çok ucuz fiyatlara maske süren yerlerden maske alınmamasına dikkat edilmelidir.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.