Yeni nesil maske toptan alımlar için maske üreticilerinden; özelde de Ankara toptan maske üreticilerinden fiyat bilgisi alınması gerekir. Çünkü; piyasada farklı türlerde ve özelliklerde maskeler bulunmaktadır.

Yeni nesil maske toptan sipariş ve fiyat bilgisi için günümüz maske üreticileri arasından Mag Çanta ile iletişime geçip konu hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yeni Nesil Maske Toptan Sipariş

Halk arasında Corona maskesi olarak bilinen cerrahi maskeler, Covid – 19 pandemisinin yayılması sonucunda sağlık çalışanları haricinde tüm toplum tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bütün sosyal alanlarda maske takma zorunluluğunun gelmesiyle birlikte çalışma ortamında, ulaşımda ve alışveriş merkezlerinde uzun süreler maske takma gerekliliği doğmuş oldu. Eski tipte üretilen medikal maskeler bu kadar uzun zaman diliminde takılmak için tasarlanmadığından daha rahat kullanım sunan maske ihtiyacı ortaya çıktı.

Maske üreticileri de insanların daha uzun zaman kullanılabileceği ve kullanırken bir rahatsızlık hissetmeyeceği maskeler üretmeye başladı. Yeni nesil cerrahi maskeler bu ihtiyaç sonucunda tasarlanmış olup piyasada sürüldü. Yeni nesil medikal maskeleri eski tip maskelerden ayıran en önemli özelliğinin daha uzun sürelerde daha rahat bir kullanım imkânı sağlamasıdır. Kulak acıtmayan geniş bantlı yapısı sayesinde tüm gün kullanılsa da kişinin kulağında veya yüzünde herhangi bir konfor sorunu oluşturmaz.

Ankara Toptan Cerrahi Maske

Mag Çanta, hem doğaya ve çevreye hem de insan sağlığına herhangi bir zarar vermeyen tekstil ürünleri üreten ve bunun için gerekli tüm yasal zorunlulukları yerine getirmiş bir firmadır. Covid – 19 pandemisi ile birlikte toplumun ihtiyaç duyduğu medikal maske çeşitlerini üretmeye başlayan Mag Çanta, kulak acıtmayan yeni medikal maske modellerini de piyasaya sürmüştür.

Sağlık Bakanlığı ve Türk Standardları Enstitüsü (TSE) onaylı Mag Çanta cerrahi maskelerinin özellikleri şu şekildedir;

  • El değmeden hijyenik ortamda üretilmektedir
  • Kulağı kavrayan bantlar, kulağı acıtmayacak şekilde geniş ve yumuşak kumaştan elde edilmektedir
  • Maskeler üç katlı olup özel nonwoven ve polipropilen kumaş kullanılarak imal edilir
  • Tüm cerrahi maske modelleri Ekoteks sertifikalıdır ve %98 oranında bakteri filtrasyonu gerçekleştirmektedir
  • Maskenin burun kısmına gelen bölümünde maskenin yüze tam oturabilmesini sağlayan tel mevcuttur
Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.