Mag Çanta bez çanta imalatı yapan firmalar arasındaki liderliğini üstün kaliteli malzeme ve müşteri memnuniyeti odaklı üretim etkinliklerine borçludur. Çok farklı ebat ve baskı seçenekleri ile bez çanta imalatı yapan Mag Çanta birçok firma, kurum, marka, kişi ve etkinliğin tanıtımında çantaları ile başrol oynamaktadır.

Bez Çanta İmalatı

Herhangi bir alışverişte en çok kullanılan taşıma materyali olan çantalar, promosyon olarak dağıtılan ürünler arasında da en çok tercih edilenler arasındadır. Taleplere göre baskılı ya da baskısız olarak birçok farklı ebat ve renkte üretilen çantalarımız tanıtımına katkıda bulunmak ve bilinirliğini artırmak isteyen kişi ve kurumların bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir. Üstelik üretimde %100 doğa dostu malzemeler kullanılmaktadır.

Ankara Toptan Bez Çanta

Bez Çanta İmalatı

Promosyon Bez Çanta İmalatı

Promosyon bez çanta imalatını yapıyoruz çünkü yeniden kullanılabilirlik niteliği olan ürünlerin yaygınlaşmasını destekliyoruz. Bez çanta kullanımının yaygınlaşması naylon poşet gibi çevreye çok zararlı olan bir ürünün piyasadaki miktarını azaltmaya da yardımcı olur.

Her gün yaklaşık 8 milyon naylon ya da plastik içerikli malzeme okyanuslara dağılmakta olduğu düşünüldüğünde naylon poşet kullanımının ve geri dönüşümün önemi daha net anlaşılabilir. Bu yüzden tanıtım programlarında kullanmak üzere bez çantayı tercih eden kişi ve kurumların miktarı giderek artmaktadır. Mag Çanta da bu talepleri fazlasıyla karşılamakta ve çevre duyarlılığı ile bir numaralı çanta üreticisi olmaya devam etmektedir.

Çevre Dostu Ürünler

Bez çanta ve diğer tüm ürünleri ile firmamız geri dönüşüm ve sağlıklı çevre duyarlılığı bazında bez çanta imalatı yapmaktadır. Bez çantalar birçok nedenin yanı sıra şu hususlarda naylon poşet malzemelerine göre çevre sağlığında büyük avantaj sağlamaktadır;

  • Bez çantalar tekrar tekrar kullanılabilirdir.
  • Tek kullanımlık ürünlerin imalatı için daha fazla malzeme ve enerji kullanılmasının önüne geçer.
  • Bez çantalar plastik kullanımını ve dolayısıyla plastik kirliliğini azaltır.

Bez Çanta Sağlamdır

Bez çantalar naylon torbalardan daha sağlam bir yapıdadır ve uzun ömürlüdür. Uzun yıllar kullanılabilirlik, bir markanın logosunu ya da tanıtım metnini üzerinde taşıyan bir çanta söz konusu olduğunda kişi, kurum veya markaya muhteşem bir tanıtım imkânı sağlar. Üstelik bez çantalar taşıma kapasitesi ve mukavemeti ile çok daha kullanışlı ve dayanıklıdır.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.