Bez plaj çantaları; içerisinde bulunan ham maddelerin tamamı, doğadan elde edilen liflerin işlenmesiyle üretilmektedir. Organik yapıya sahip olan bez çantalar, doğada kısa süre içerisinde çözülme özelliklerine sahiptir.

Bez plaj çantaları denizde ya da havuzda yüzmek için kullanılan malzemelerin taşınmasını kolaylaştıran çanta modelleridir. Bu çantaların üretimlerinde suya dayanıklı kumaşlar kullanılmaktadır. Bu sayede, imâl edilen çantaların içerisindeki ürünlerin ıslanması da engellenmektedir.

Plaj Çantası

Organik kumaşlar kullanılarak tasarlanan bez plaj çantalar, son zamanlarda insanlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Yoğun bir şekilde ilginin artmasının en büyük sebebi, kesinlikle insan sağlığına zarar vermemesinden kaynaklanmaktadır. İçerisinde bulunan organik maddeler sayesinde doğaya da zarar vermemektedir. Naylon çantalar gibi uzun yıllar doğada kalıcılığı bulunmamaktadır.

Renkli baskılı modelleri bulunmaktadır. Baskıda kullanılan boyalar tamamen su bazlı boyalardır. Doğaya ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Son yıllarda tüm dünyada birçok sektörde yaşanan sadeleşme ve doğallık akımı moda ve giyim sektöründe de etkisini göstermektedir. Bez çanta modelleri bu dönemlerde ön plana çıkmaya başlamıştır. Marketlerde, alışverişlerinizde, tatil bölgelerinde, şirketlerde ve açılışlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Çevre bilincinin artmasıyla birçok kişi bu çantaları kullanmaktadır. Plajlarda kullanılan bez çantalar kullanıcılarını da memnun etmektedir. Kumaş plaj çantası;

  • Tek kullanımlık değildir ve uzun yıllar kullanılmaya uygundur
  • Doğada çözülerek çevreye zarar vermez
  • %100 pamuk kumaşlardan üretilir
  • Baskılı modellerinde su bazlı boyalar ve geleneksel kök boyalar kullanılır
  • İnsan sağlığına zarar vermez
  • Makine ve elde kolaylıkla yıkanabilir
  • Üzerine isteğiniz doğrultusunda baskılar yapılabilir
  • Ekolojik dengeye zarar vermez
  • Plastik çantalara göre daha estetik bir görüş kazandırır

gibi özelliklere sahiptir.

Bez Plaj Çantaları 2022

Plaj çantalarının geri dönüşüm süreci kısa olmasından dolayı üretimleri son zamanlarda artmaktadır. Farklı renk ve modeller gün geçtikçe yenilenmektedir. Bazı modeller müşterinin istekleri doğrultusunda üretilirken bazı modeller ise o yılın trend renkleri kullanılarak üretilmektedir. 2022 yılına özel farklı baskı ve renk seçenekleri insanlar tarafından beğeni almaktadır. 2022 yılının en trend plaj çantaları desenli modelleri olmaktadır.

Mag Çanta olarak birçok bez çanta modeli üretmekteyiz. Farklı desenlerde ve renklerde bez çanta üretimini profesyonel bir şekilde devam ettirmekteyiz. Birçok müşterilerimiz tarafından beğenilen desenli plaj omuz çantası son zamanların trendlerinden olmaktadır. Bu çantalar kesinlikle organik maddelerden oluşmaktadır. Suya karşı dayanıklı ve pamuk kordon sayesinde kolayca omuzda taşınabilir.

Koton Plaj Çantası

Günümüzde çok farklı plaj çantaları tasarlanmaktadır. Bu çantalar farklı maddelerden üretilebilmektedir. Fakat özellikle son dönemlerde bez plaj çantaları, en çok tercih edilen çanta modelleri arasına girdi. Büyük plaj çantaları, doğaya uyumlu ve çevreci çanta modellerindendir. Boyutları istekleriniz doğrultusunda değiştirilebilmektedir. Standart kalıplarla üretilen modellerin boyutları, çanta türlerine göre değişmektedir. Büyük plaj çantaların iki yüzünde geniş ve boş bir alan bulunmaktadır. İsteğinize göre kolayca baskı yapılabilir veya boyanabilir. Böylece plaj çantalarını kendi zevkinize göre tasarlamış olabilirsiniz.

Plaj Çantası Üreticileri

Tercih edilen plaj çantalarında kullanılan organik kumaşlar farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeplerden dolayı maliyeti kullanılan kumaşlara göre yükselebilir ya da düşebilmektedir. Farklı çeşit türleri kullanıldıkça kumaşın toplam tüketimi hesaba katılarak fiyatlar hesaplanır. Bez plaj çantalarının fiyatını etkileyen birçok neden bulunmaktadır. Baskı boyutları, kullanılan boyaların kaliteleri, dikiş kaliteleri ve çanta boyutları gibi birçok neden fiyatların değişmesine neden olmaktadır.

Sanat fuarlarında, ticari alanlarda, günlük hayatınızda ve tatil bölgelerinde kullanılması için üretilen bez çanta modelleri mevcuttur. Firmalarınız ve projeleriniz için promosyon amaçlı vereceğiniz çantaların toptan satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz ürünün teknik bilgilerini ve güncel fiyatlarını öğrenmek için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.