Küçük bez çantalar, kısa süre içerisinde doğada çözülme özelliğine sahip çantalardır. Yapısal olarak, organik liflerden oluşan kumaşlar kullanılarak üretilir. Bez çantaların kullanımı, hem insan sağlığı hem de doğanın kirlenmemesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Küçük bez çantalar, uzun ömürlü kullanışlara uygun olarak üretilmektedir. Diğer plastik poşetlere göre daha uzun ömürlü ve sağlıklıdır. Bu torbalar hijyenik ve kolaylıkla elde ya da makinada yıkanabilmektedir. Üzerine baskı yapılması uygundur, bu şekilde reklam ve promosyon ürünü olarak da kullanılabilir.

küçük bez çantalar
küçük bez çantalar

Küçük Kanvas Bez Çantalar

Sağlam ve dayanıklı kanvas kumaşlar kullanılarak üretilir. Günümüzde promosyon sektöründe sıklıkla tercih edilir. Plastik poşetlere göre sağlık açısından daha güvenilir çantalardır. Dayanıklı ve kaliteli yapısıyla birçok alanda kullanıma elverişli bez çanta modelleridir. Üzerine yapılan renkli baskılar sayesinde kadınlar tarafından günlük hayatta da kullanılmaktadır. Üzerine firmaların logoları basılarak reklam ihtiyaçlarını giderir. Açılışlarda, fuarlarda ve seminerlerde kullanılması uygun çantalardır. Bez çantaların kullanım alanları;

 • Market alışverişlerinizde
 • Şehirler arası yolculuklarınızda
 • Plajda vakit geçirdiğinizde
 • Şirketlerinizin tanıtımlarını yapmanızda
 • Makyaj malzemelerini taşımanızda
 • Firma açılışlarınızda
 • Günlük yaşantılarınızda

kullanmanız mümkündür. Baskısız modelleri, doğal bir yapıya sahiptir ve birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Kullanım alanlarının artmasıyla son zamanlarda plastik poşet yerine bez çantalar tercih edilmektedir. İnsan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermemesinden dolayı yoğun ilgi görmektedir. Plastik poşetlerin doğaya ve çevreye verdiği zararların önüne geçilmesi için yapılan çalışmaların başında bez çantalar gelmektedir. Devletler son zamanlarda, plastik poşet kullanımının azaltılması için farklı denetimler yapmaktadır. Bu sayede bez çantaların kullanımı artmaktadır.

Fermuarlı Küçük Bez Çantalar

Fermuarlı bez çanta modelleri, son zamanlarda tasarlanan ve birçok kişi tarafından beğenilen bez çanta modelleridir. Çantanın ağız kısmında bulunan fermuar sayesinde içinde bulunan malzemelerin dışarı dökülmesini engeller ve daha güvenilir olmasını sağlar. İstek üzerine farklı boyutlarda üretimi yapılması mümkündür. Genellikle cüzdan şeklinde üretilen bu bez çantalar, paralarınızı ve anahtarlarınızı tek bir yerde toplama fırsatı sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak kumaş kalınlığı ve boyutları değiştirilebilmektedir. Farklı düşüncelere sahip moda ile hareket eden çanta modelleri istekleriniz doğrultusunda üretilmektedir. Dilerseniz sizlere fermuarlı bez çanta boyutları maddeleyelim;

 • 25 cm X 35 cm
 • 30 cm X 35 cm
 • 30 cm X 40 cm
 • 35 cm X 40 cm

boyutlarında üretilmektedir. Üretim aşamasında çanta ölçülerine karar vermeniz mümkündür. Dilerseniz kullanılacak kumaş ve dikilme türüne karar verebilirsiniz. Üzerine basılacak baskının olup olmamasına ya da ne tür baskının olacağına karar verebilirsiniz. Bazı tekstil ürünleri maliyeti düşürmek için toptan üretim yapmaktadır. Beğendiğiniz fermuarlı bez çanta siparişlerinizi Mag Çanta iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yeniden Kullanılabilir Bez Çantalar

Üretimin son zamanlarda bu kadar çok olduğu dünyada, çevre birçok olumsuz etkiye maruz kalmaktadır. Dünya nüfusunun artması ve bu sebepten dolayı üretim ve tüketimin çoğalması, ham madde ve doğal kaynakların tükenmesine yol açmaktadır. Bu nedenlerden dolayı kimyasal maddeler hayatımızın birçok yerinde kullanılmaktadır. Çevre kirliliğini etkileyen en büyük faktör ise plastik poşetlerdir. Çok sayıda tüketimi olmasından dolayı doğamıza büyük zararlar vermektedir. Geri dönüşümü uzun yıllar alan bu plastik poşetler çevremize büyük tehditler yaratmaktadır. Bu durumun önüne geçebilmek ve engellemek için çevre dostu küçük yeniden kullanılabilir bez çantalar üretilmeye başlanmıştır. Dilerseniz bu çantaların faydalarını maddeleyelim;

 • İnsan sağlığına zarar vermez.
 • Doğada kısa sürede çözülür.
 • Kullanılan kumaşların yapısı organiktir.
 • Naylon poşetlere göre daha dayanıklıdır.
 • Tek kullanımlık değildir.
 • Yıkanabilme özelliğine sahiptir.
 • Tek kullanımlık olmamasından dolayı daha ekonomiktir.
 • Farklı renk ve tasarımlara sahiptir ve istenilen renk ve baskılar uygulanabilmektedir.
 • Kullanılan boyalar su bazlı olduğundan dolayı insan sağlığına zarar vermez.

gibi birçok faydaya sahiptir.

Küçük Bez Çanta Maliyeti

Mag Çanta ayrıcalığına sahip ürünler, tamamen doğa dostu özelliklere sahiptir. İmalat için kullandığımız kumaşlar %100 pamuktan yapılmış olup kesinlikle çevreye zarar vermemektedir. Daha farklı ebatlarda ürünler için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ürünü en ve boy ölçüleri daha yüksek olduğunda ya da askı kısmı daha uzun olduğunda fiyatlarda artış olacağının altını çizmek isteriz. Mag Çanta olarak bez çanta fiyatları Ankara genelinde yaygın olan genel fiyat politikasına göre olabildiğince ekonomik çözümler sunuyoruz. Sizde Mag Çantanın, doğa dostu ürünlerine sahip olmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.