Evrak torbası toptan alımlarda indirim avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, önemli belge ve dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden üretilmiş evrak torbaları ile arşivinizdeki evrakları uzun süre hiçbir zarar görmeden koruyabilirsiniz.

Bankalar, devlet kurumları, sivil toplum kuruluşları ve işletmeler evrak torbası toptan satın alarak personel dosyalarını, makbuzlarını, ihale belgelerini, fişlerini, faturalarını ve daha pek çok önemli belgelerini dijital ortamın yanı sıra fiziksel olarak da saklıyor. Bu sayede arşivlerden birine bir zarar geldiğinde diğer arşiv kullanılabiliyor ve herhangi bir kayıp yaşanmıyor.

Evrak Torbası Toptan Fiyatları

Evrak torbası toptan imalatı yapan Mag Çanta, evrak torbası gibi tüm ürünlerinde doğada çabuk yok olabilen %100 organik malzeme kullanmaktadır.

Yüksek kaliteli nonwoven tela evrak torbaları oldukça sağlamdır ve uzun yıllar kullanılabilirler. Dayanıklılığının en önemli sebeplerinden biri iplik kullanılmadan, ultrasonik kaynakla birleştirilmeleridir.

Diğer özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Geri dönüşüme uygun malzemeyle üretilmiştir.
  • Su baskını, sel gibi doğal afetlerde dosyalarınızın zarar görmemesi için su geçirmezdir.
  • Ateşe karşı dayanıklıdır.
  • Şekli bozulmaz, kırışmaz.

Tela evrak torbaları yaygın olarak dosya arşivlemek için kullanılsalar da fiş torbası olarak da oldukça avantajlıdırlar. Üzerine keçeli kalemle yazı yazılabildiği için kategorize edilerek tasnif edilebilirler.

Fiş Torbası Özellikleri

Arşiv torbası özellikleri şöyledir:

  • 65 gsm nonwoven (dokumasız) tela kumaştan imal edilmiştir.
  • Parçaların birleştirilmesinde iplik dikiş yerine ultrasonik kaynak kullanılmıştır.
  • Eni 31 cm, boyu 25 cm’dir. 9 cm boyunda bir kapağı ve 15 cm boyunda kapağı mevcuttur.

Toptan satışlarda isteğe özel olarak üretim gerçekleştirilebilmektedir. Bizimle iletişime geçtiğinizde kaç adet satın alacağınızı belirttikten sonra ebatla ilgili ayrıntılı bilgi de verebilirsiniz.

Hem Ankara’nın hem de Türkiye’nin önde gelen tela çanta, ham bez büzgülü çanta imalatçıları arasında olan firmamız, sizin için en uygun çözümü sunacaktır.

Toptan Arşiv Çantası Siparişi

Toptan arşiv çantası sipariş etmek için yapmanız gerekenler çok basit:

  • Evrak torbası sayfamızı ziyaret edin.
  • Ürün açıklamasının hemen üzerinde bulunan “Bilgi İsteyin” butonuna tıklayın.
  • Adınızı, telefon numaranızı ve siparişle ilgili ayrıntılarınızı yazıp “Gönder”’e basın.

Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.