Ham bez çanta toptan olarak satın alınabilen, uygun fiyatlı ve kullanışlı bir taşıma ürünüdür. Bu ürünler poşet vb. diğer muadillerine göre oldukça sağlıklı, dayanıklı, şık tasarıma sahiptir. Farklı boyut ve dayanıklılık özelliklerine sahip olan bu çantalar pek çok nesnenin taşınmasında kullanılabilir.

Ham bez çanta toptan olarak baskılı ya da baskısız şekilde sipariş edilebilir. Ayrıca baskılı ya da baskısız olmasına bakılmaksızın, ihtiyaçlar doğrultusunda boyutu, kulpu ve diğer özellikleri güncellenebilir. Doğada hızlıca atığa dönüşmeyen, defalarca kez yıkanarak uzun süre kullanılabilen bez çantalar, son yıllarda oldukça yüksek talep görmektedir.

Ham Bez Çanta Toptan Üretimi

“Hangi kumaşlardan bez çanta yapılır?” sorusunun yanıtlarından birisi ham bezdir. Ham bez genel olarak işlenmemiş ve ağartılmamış olan, üretildiği malzemenin rengini taşıyan bez çeşididir. Ham bez ya da diğer adıyla Amerikan kumaşında en sık hammadde olarak pamuk kullanılır. Bu ürünler, çeşitli dokuma sıklığında ve kalitede üretilebilmektedir. Ham bez çanta üretiminde de bu kumaş türü kullanılır.

Ham bez çanta üretimi için uygun kumaşa, yeterli donanımda ekipmana ve alanında uzman çalışan kadrosuna gereksinim vardır. Ürün kalitesini tüm bu unsurların birlikte olması etkiler. Ham bez çanta toptan siparişleri ihtiyaç ve beklentilere uygun olarak özelleştirilebilir.

Baskısız ham bez çanta: Üzerinde yeni bir çalışma yapılabilmesine elverişlidir. Kumaş boyaları ile renklendirilmeye ve resimlendirilmeye, dikiş-nakış gibi işlemlere uygun dokusu ve malzemesi sayesinde kişiselleştirilebilir. Toptan baskısız bez çanta sipariş edilerek kurslarda, okullarda tasarım, resim benzeri derslerde kullanılabilir. Ayrıca kişiye özel tasarımlar yapılarak son tüketiciye ulaştırılabilir.

Baskılı ham bez çanta: Bu çantaların üretiminde de aynı materyaller ve ekipmanlar kullanılır. Baskısız bez çanta ile tek farkı, üretim aşamasında çantaların üzerine daha önceden seçilmiş olan baskıların yapılmasıdır. Bu baskı için çeşitli teknikler ve boyalar kullanılabilir. Baskının içeriği konusunda çok fazla sınır yoktur. Resimler ya da marka amblemleri, çeşitli yazılar çantalara basılabilir ve bez çanta modelleri çoğaltılabilir.

Ham Bez Çanta Toptan Fiyat Almak İçin

İşletmeler için baskılı bez çantanın çeşitli avantajları vardır;

  • Bu çantalara basılacak olan kurum ismi, amblemi vs. uzun süren bir reklam sağlar. Kullanışlı ve dayanıklı olduğundan ürün satın alımından ve hatta tüketiminden sonra da kullanılmaya devam edecektir.
  • Özellikle ağır ya da büyük ebatlı ürünler için çeşitli boyut alternatifleri mevcuttur. Bu nedenle pek çok ürünün satışında kullanılabilir.
  • Oldukça şık tasarıma sahip olan ham bez çanta ile firmaların marka değeri yükselebilir.

Bez çanta baskılı olarak sipariş edilirken marka isminden fotoğrafa, promosyon bez çanta için uygun tanıtım yazılarına dek pek çok seçeneğin üzerine uygulanabilmesi mümkündür.

Bez Çanta Nerelerde Kullanılır?

Materyalinin doğal olması, körüklü bez çanta gibi seçeneklerle hacminin, ayrıca kulp ve ürün boyunun ayarlanabilir olması, bez çantaları yaygın bir kullanım alanına taşımaktadır. Bez çanta baskılı şekilde taşındığında kişinin tarzını yansıtabilir ve fiyat açısından ucuz bez çanta, tasarımı ve ona eşlik eden kombinle oldukça tarz bir ürüne dönüşebilir.

Bu doğrultuda “Bez çanta günlük kullanılır mı?” sorusunun yanıtı, evettir. Bez çantalarda;

  • Kitap, defter, kalem gibi eğitimle bağdaşmış kırtasiye ürünleri,
  • Sağlıksız materyallerden üretilmediğinden, bebek bakım ürünleri,
  • Sebze, meyve, su vb. yiyecek ve içecekler,
  • Kıyafet, ayakkabı gibi giyim ürünleri şık bir şekilde taşınabilir.

Bez çantalar yalnızca taşıma amacıyla, günümüzde poşetlerin yerini almış bir gereç değildir. Özellikle kadınlar bu çantaları el çantası ile aynı işlevde kullanabilir.

Ham Bez Çanta Toptan Fiyat Almak İçin

Toptan Bez Çanta Fiyatları

Bez çantalar uzun süre boyunca kullanılabilir, yıkanılabilir ve pek çok ağırlık seviyesine dayanabilecek özellikte üretilebilir. Bu avantajlarının yanı sıra, yüksek sayıdaki siparişlerde bez çantaların maliyeti, poşet maliyetine yaklaşmaktadır. Bez çantaların pek çok türü vardır. Körüklü, baskılı, çeşitli kulp boyunda vs. olabilirler. Bu özellikler ihtiyaca göre düzenlenebilir.

Toptan bez çanta fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Çanta maliyetlerini hammaddenin lojistiğinden, üretimin hızına dek pek çok detay etkilemektedir. Mag Çanta, deneyimli kadrosu, son teknoloji ekipmanları, ülkenin her yerine ulaşım kolaylığı sağlayan tesis bölgesiyle, en kaliteli ürünlere sizi ulaştırabilir. Geniş ürün gamımızdaki diğer çanta çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için, bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.