Ham Bez Çanta Toptan

Ham Bez Çanta Toptan

Ham bez çanta toptan alımlarınızda Mag Çanta’nın sunduğu avantajlardan yararlanarak sektörünüzde bir adım öne çıkabilirsiniz. Bu doğa dostu ürünlerimizle ister kendi firmanızın tanıtımını yapabilir isterseniz de butik tasarımlarla kâr elde edebilirsiniz.

Tamamen doğal kumaştan elde ettiğimiz ham bez çanta toptan siparişler için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Büyük ölçekli işletmeler için de butik üretim yapan küçük ölçekli işletmeler için de sunduğumuz çözümlerle marka değerinize katkı sağlıyoruz.

Ham Bez Çanta Toptan Satış

Kumaştan üretilmiş ham çantaların son yıllarda moda olması ve kullanım alanlarının genişlemesiyle bu tür çantalar her yerde karşımıza çıkmaya başladı. Son yıllarda iyice artan ve birçok sektörle birlikte moda ve tasarım sektöründe de görülen doğal ürün kullanımı ve sadelik anlayışı çanta modellerine yansımakta geç kalmadı. Moda ve aksesuar sektöründe etkisi hissedilen doğallık akımıyla yaygınlaşmaya başlayan bez çantalar (diğer adıyla tela çanta) üzerine görsel tasarım yapılma imkanıyla da öne çıktı. Bu özelliği sayesinde firmaların düşük bütçelerle etkili reklam tanıtım çalışmaları yapabileceği bir alan açılmış oldu.

Hem markaların kendi logo veya sloganlarını tüketicilere gösterebilmek için hem de butik işletmelerin kumaş çantalara farklı tarzlarda tasarımlar yaparak satışını gerçekleştirmek için kullanılan bir materyal oldu. Üstelik tüm bu avantajları toptan alımlarda düşük maliyetlerle yapmak mümkün.

Ham Bez Çanta Modellerimiz

Mag Çanta olarak, günün değişen ihtiyaç ve yönelimlerine yönelik ürettiğimiz farklı çanta ve torba kumaşı çeşitlerimiz:

  • Ham bez: Ham bez çanta kumaşı boyama ya da çeşitli kimyasal işlemlere tabi tutulmamış kumaştır. %100 pamuk olabildiği gibi polyesterle karıştırılarak da üretilirler. Kumaşın gramajı santimetrekareye düşen ip sayısına göre farklılık gösterebilir.
  • Tela (Elyaf, Nonwoven): Dokuma ya da örme tekniğiyle imal edilmeyen, maliyeti daha düşük olan kumaş türüdür.
  • Dokuma kumaş: Gabardin, kanvas, koton, keten gibi çeşitleri bulunan kumaş türüdür.
  • Kanaviçe (Jüt): Tropikal iklimde yetişen özel bir bitkinin liflerinden üretilen kumaş çeşididir. Sağlam ve uzun ömürlü olduğu için tercih edilmektedir.
  • İmperteks: Elyaftan imal edilen, çok sık dokunduğu için su geçirmeyen, ince bir kumaş türüdür.

Son teknoloji üretim olanaklarını kullanarak ürettiğimiz ham bez çanta ve diğer ürünlerimiz ve toptan satış fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.

Menü